خمیر فیمو یکی از انواع خمیرهای پلیمری است که از قضا استفاده‌های متعددی در زمینه ساخت لوازم تزئینی و بدلیجات دارد. روش کار با این خمیر ساده است و بسته به نوع آن گاهی نیازمند پخت بود و گاهی به صورت هوا خشک عرضه می‌شود.

در ادامه با گردونک همراه باشید تا ببینیم چگونه می‌توان با استفاده از این خمیر به ساده‌ترین شکل ممکن یک آویز کاپ کیکی ساخت.

فیمو خمیری پلیمری، سبک و نشکن است که می‌توانید از آن برای ساخت انواع وسایل تزئینی، بدلیجات خمیری و کاردستی‌های جذاب استفاده کنید. خمیر فیمو ممکن است برای آماده شدن نهایی نیاز به قرار گرفتن در فر و پخته شدن داشته باشد، هرچند نوعی از آن موسوم به خمیر هوا خشک، در مجاورت هوا رفته رفته خشک و سفت می‌شود. البته کار کردن با خمیر هوا خشک نیازمند مهارت بیشتری است تا قبل از سفت شدن، تغییرات لازم روی آن انجام شود.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم به تماشای یک ویدیو بنشینید که در آن مراحل ساخت یک آویز کاپ کیک ساخته شده از خمیر فیمو نشان داده می‌شود. با چند تکه خمیر، ذوق و سلیقه و البته خلاقیت می‌توان به همین سادگی خالق جذابیت و زیبایی بود. امیدوارم از این ویدیوی آموزش لذت ببرید.