گردونک

گردونک؛ تجربه ای متفاوت از سبک زندگی

آشپزی

طرز تهیه بمب پیتزا، یک میان وعده خوشمزه برای بچه ها

فست فود همواره در زمره خوراکی‌هایی است که پیر و جوان از طعم و مزه آنها لذت می‌برند. اما حتماً می‌دانید که تهیه فست فود در منزل هم فواید خود را دارد. به خصوص اگر قرار است کودکان مشتری اصلی آن باشند. توپک یا بمب‌های پیتزا می‌تواند انتخابی خوب برای کودکان باشد.

در ادامه با گردونک همراه باشید تا نگاهی به طرز تهیه این میان وعده لذیذ و جذاب داشته باشیم.

طرز تهیه یک اسموتی خنک تابستانی

اسموتی از جمله نوشیدنی‌هایی محبوبی است که می‌توان آن را مطابق با هر نیازی تهیه کرد. فرقی نمی‌کند که به دنبال یک اسموتی مناسب ورزشکاران باشید، یا نوشیدنی خنک تابستانی را ترجیح بدهید. بالاخره در دنیای نوشیدنی‌های چیزی مطابق میل خود پیدا خواهید کرد.

در مرور طرز تهیه این اسموتی خنک و گوارای تابستانی با گردونک همراه باشید.

طرز تهیه شربت هندوانه مناسب سرو با بستنی و پنکیک

فصل تابستان از راه رسیده و از همین حالا، گرمای هوا بسیاری را کلافه کرده است. یکی از میوه‌های لذیذ و پرخاصیت این فصل، هندوانه شیرین و آب‌دار است. میوه‌ای که دقیقاً مناسب این هوا است. اما آیا با طرز تهیه شربت خوشمزه هندوانه آشنا هستید؟

در مرور دستور تهیه این شربت خوشمزه خانگی، گردونک را همراهی کنید.

طرز تهیه کاپ کیک رنگین کمانی

شیرینی پزی یکی از هنرهای جذاب است که در عین ارائه طعم‌های لذیذ و متنوع می‌تواند ذوق و سلیقه هنری شما را نیز به نمایش بگذارد. از تهیه شیرینی‌های لذیذ رنگارنگ لذت می‌برید؟ خب پس حتماً از این طرز تهیه کاپ کیک رنگین کمانی خوش‌تان خواهد آمد.

در ادامه همراه گردونک باشید تا مراحل تهیه این کاپ کیک لذیذ را مرور کنیم.

هنر تهیه و پخت انواع پاستا، ماکارونی و راویولی رنگارنگ

پاستا و انواع ماکارونی ساده یا شکل‌دار یکی از خوراکی‌های محبوب کودکان و حتی تعداد زیادی از بزرگسالان است. اما یک هنرمند می‌تواند حتی یک بشقاب ساده پاستا را نیز به تابلویی جذاب و رنگارنگ تبدیل کند. باور نمی‌کنید؟ به این پاستاهای رنگارنگ یک نگاه بیندازید.

در ادامه با گردونک همراه باشید.

طرز تهیه یک صبحانه لذیذ با سیب و موز

وعده صبحانه یکی از مهمترین وعده‌های غذایی روزانه است، به طوری که بسیاری از متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند افراد و به ویژه کودکان

این وعده غذایی را جدی بگیرند. آشپزی یک هنر است و چه زیباست که از این هنر برای سلامت خانواده و عزیزان‌مان بهره بجوییم.

در ادامه با مرور یک خوراکی خوشمزه همراه گردونک باشید.